top of page
Zoeken

Thuis in het 4e huis:


Ieder huis is anders en is altijd van tijdelijke aard of je nu al jaren ergens woont of kort ergens verblijft, je vertrekt altijd weer op een bepaald in je leven naar een andere plek. In de horoscoop staat het 4e huis symbool voor ons thuis, onze basis, jeugd en ons eigen lichaam. Dit huis wordt beheersd door het moederlijke teken kreeft wat weer verbonden is met de maan. Het dierenriemteken waar het 4e huis in staat heeft grote invloed op hoe we onze jeugd ervaren hebben, de opvoeding en het gezin waar we deel van uitmaken. Bijvoorbeeld iemand met het teken waterman zal vroeg zelfstandig zijn en snel beslissingen nemen. Hier wordt ook door het gezin ruimte aan gegeven ook al kan het in die periode en ook later aanvoelen als veel te veel verantwoordelijkheid.


Op de laatste dag van augustus dit jaar staat de volle maan in vissen waardoor haar invloed heel gemakkelijk met ons wezen vervloeit en ons onderbewuste beinvloedt. We kunnen helderder gaan dromen, anderen via de uitwisseling van energie veel beter aanvoelen zonder te weten wat van die ander is en wat bij ons hoort. Zaken die we diep hebben weggestopt komen makkelijker boven drijven wat veel onrust en slapeloosheid kan veroorzaken. Het is een uitnodiging van het spiegelen van het zonlicht via haar wezen (de maan) dat ons aanspoort om eerlijker in de spiegel te kijken. Bij pijn , frustraties, en verdriet liggen vaak onverwerkte ervaringen uit onze jeugd aan ten grondslag. Het teken wat het 4e huis kleurt laat zie hoe we hiermee omgaan en deze ervaringen verwerken. Zo kunnen we ons zelf beter leren kennen en begrijpen want ons onbewuste behoeftenpatroon wordt via de horoscoop als het ware bloot gelegd en begrip leidt tot acceptatie en uiteindelijk tot het nemen van verantwoording voor wie wij zijn en de keuzes die wij maken.

6 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page